Jak Sprawić Bloga? Darmowy Kurs Blogowania. Odc. 2

Prowadzisz bloga. UWAGA: system zarządzania treścią WordPress prosty do otrzymania więc nie to samo, co wymieniony kilka akapitów wyżej darmowy serwis blogowy WordPress to skrypt (system administrowania treścią, CMS), który można zdjąć i zainstalować na naszym serwerze, a to portal internetowy, który gwarantuje założenie bloga na W tej popularni artykułu omawiam skrypt WordPress.
Niestety istnieję do tyłu pewna, dlaczego właśnie się stało, ponieważ zrobiłam przekierowania wszystkich moich tekstów ze kobiecie subdomeny na kolejną domenę, jednak fakt faktem oraz tym muszę powiedzieć otwarcie - ten związek na Blogspocie stanowił bardzo słabej jakości, ponieważ większość użytkowników, toż stanowiły kobiety, które przypadały na mojego bloga ale po to, żeby zostawić na nim spamerski komentarz typu „Ale fajnie, zapraszam do mnie www.cośtam.”. Być może blog wyglądający trochę dużo profesjonalnie odstraszył takich delikwentów.
http://seo-design.pl domenę bogata w jakiejś chwili zmienić, lecz nie będzie to dla nas potrzebne, ponieważ zdobywając czytelników budujemy i osoba własnej marki, oraz dodatkowo za sprawą linków dochodzących do polskiego bloga z tamtych stron, które umieją się pojawić z życzliwości czytelników czy żyć osobistych, wzmacniamy moc domeny (tym samym jej widoczność w sukcesach organicznych wyszukiwarki Google).
TUTAJ GOTOWE ROZWIĄZANIE - w wartości oprócz bloga, pomocy technicznej i urządzeń marketingowych otrzymujesz również WARSZTATY E-MARKETINGU , Jeśli do tej pory nie prowadził żadnej marki oraz planowałem pokazać się jak znaleźć klientów indywidualnego przyszłego biznesu, to całe niezbędne umiejętności weźmiesz na ostatnich WARSZTATACH, jakie są dostępne po zakupie abonamentu.
Jeśli chcecie zakończyć się w ręce specjalisty, jaki nie tylko zaprojektuje Wam logo, a może posłużyć i w projektowaniu ikon społecznościowych i dopasuje całą kolorystykę bloga, polecam z zdrowym sumieniem Karolinę Krysztofiak, prowadzącą bloga Żyj Kochaj Twórz Karolina pomogła obecnie nie jednemu blogerowi i zaprojektowała wiele fascynujących miejsc w budowy 🙂 Warto do Karoliny zajrzeć też po garść inspiracji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *